Pokoje

 

W okresie od 1 lipca do 22 września 2019r. Hostel Letni AWF oferuje około 1000 miejsc noclegowych. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy:

- standardowe pokoje dwuosobowe,

- pokoje dwuosobowe z możliwością pojedynczego wykorzystania,

- pokoje dwuosobowe z możliwością dostawki dla dziecka do 7 lat,

- pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,

- pokoje rodzinne.

 

Każdy pokój:

- posiada własną łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym (wc, umywalka, kabina natryskowa),

- wyposażony jest w meble ( szafy ubraniowe, pokojowe, łóżka, krzesła, stoliki, szafki nocne itp.) oraz w pościel (kołdry, poduszki, pełne obleczenie) i ręczniki,

- posiada własny balkon,

- wyposażony jest w gniazdko internetowe (konieczność posiadania własnego kabla komputerowego - gniazdo sieciowe RJ45), dostęp do internetu bezpłatny.

 

Układ typowego piętra to 16 standardowych dwuosobowych pokoi (ułatwia to rozlokowywanie zorganizowanych grup). Na każdym piętrze mieści się aneks kuchenny. W pokojach rodzinnych oraz w pokojach dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych aneksy kuchenne znajdują się wewnątrz segmentu pokojowego.  

Każdy z trzech obiektów hostelu jest monitorowany oraz posiada obsługę portierską. Poza tym do dyspozycji gości jest recepcja funkcjonująca przez całą dobę. Obok hostelu znajduje się parking. 

Przygotowaliśmy specjalne zniżki dla klientów indywidualnych, studentów, osób uczących się oraz dla grup zorganizowanych. Nasz hostel akceptuje pobyt ze zwierzętami. W niedalekiej odległości od hostelu znajdują się sklepy (LIDL, Centrum Handlowe Plaza, Centrum Handlowe M1), bankomat, Park Lotników Polskich, Tauron Arena, EXPO.

 

 

31–579 Kraków; Al. Jana Pawła II 82
Recepcja: tel. +48 12 6831490